Ženské setkání – Ženský kruh nebo Ženský prožitkový workshop

Co je to?
Ženský kruh je setkání žen v kruhu (nejčastěji trvá asi tři hodiny), kde každá žena má možnost být uviděna a uslyšena bez hodnocení a nevyžádaných rad, je to prostor pro prožitek, zastavení se a uvidění sebe sama. Součástí je sdílení na dané téma a prožitkové aktivity s ním spojené, může to být tanec, jiná aktivita, cvičení seberozvoje, tvoření apod.
Je to prostor, kde může a nemusí jít žena do hloubky, může sdílet a objevovat v sobě své niterné záležitosti, projevovat své emoce…a to my ženy, myslím, potřebujeme – ženská setkávání v bezpečném neveřejném prostoru (kruhu), kam vás srdečně zvu.
Kdy to bude? Sobota 23. října od 9:00 do 12:00
Kde to bude? Mateřské centrum Krteček, Ivana Sekaniny 1804/15, Ostrava-Poruba
Kolik to stojí? 350 Kč
Praktické: Událost se koná bez dětí. Malé občerstvení bude na místě, můžete si však donést vlastní. Vezměte si s sebou pohodlné oblečení, ale také, abyste si připadaly krásně, žensky – něco jako byste šly na rande samy se s sebou – bude to totiž čas jen a jen pro vás:-)
Moc se na vás těší
Magda Macoszková
Jsem máma, partnerka, manželka, průvodkyně žen raným mateřstvím a ženskými tématy. Miluji přetvářet zdánlivě obyčejné v posvátné. Ráda tvořím prostor pro ženská setkávání, kde každá můžeme být samy sebou.
V případě dotazů mě kontaktuje na 733334253 nebo magdamacoszkova@centrum.cz