1.7. - 19.8.2018 Herna uzavřena

 Milí příznivci MC Krteček,

protože i služební maminky čerpají v létě dovolenou bude hernička od 1.7. do 19.8. uzavřena. Pokud máte zájem o konání narozeninové akce v tomto termínu, tak problém není. Neváhejet nás kontaktovat ;o) Hernička v období 20.8.-31.8. bude otevřena pouze v dopoledních hodinách. Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné letní dny. Váš Krteček

motýlek
 

Mateřské centrum Krteček

 

  • vzniklo v lednu 2003, v srpnu téhož roku byla, za podpory úřadu Městského obvodu Poruba, otevřena herna, kde jsme fungovali do května 2010.
  • Poté proběhlo stěhování do nových prostor v budově ZŠ na ul.J.Valčíka, kde jsme slavnostně zahájili provoz v září 2010.  
  • V roce 2013 nás dostihl přeliv většího množství dětí z MŠ na ZŠ a v červnu 2013 se proto MC opět stěhovalo. Novým působištěm se stala ZŠ na ul. I. Sekaniny. Díky vstřícnému patronátu Městského obvodu Poruba začala v listopadu 2013 rozsáhlá rekonstrukce prostor pro MC v budově školy. Kolaudace proběhla v lednu 2013 a v těchto prostorách působíme dodnes.
  • Provoz centra zajišťují „služební maminky“. Všechny pracujeme jako dobrovolnice ve svém volném čase a snažíme se vytvořit vám příjemné prostředí, kde můžete trávit hezké chvíle se svými dětmi nebo vnoučaty.
  • Za fungování centra jsou zodpovědné vždy tři dobrovolnice ve funkcích předsedkyně sdružení, místopředsedkyně sdružení a koordinátorka činností. Finance na provoz získáváme z vašich příspěvků na provoz (vstupné), dále pak ze sponzorských darů (můžete nás kdykoli překvapit jakoukoli částkou), dotací a velkou oporou je nám v případě potřeby obec.
  • Protože každá služební maminka se po čase vrací zpět do práce, stále hledáme a vítáme dobrovolnice, které by se rády zapojily do chodu mateřskéco centra a pomohly nám tak udržet ideu centra bez zaměstnanců dál.
  • Každoročně organizujeme již tradiční akce pro děti - Maškarní bál, Slet čarodějnic, Den dětí, Buzení svatého Martina či Mikulášskou. Jak se nám tyto akce daří? Můžete nahlédnout do fotogalerie či nám poslat vlastní fotky z těchto akcí, rádi je uveřejníme.
  • Nabízíme možnost využití kvalitně vybavené knihovny, kde najdete knihy týkající se těhotenství, porodu, výchovy dětí.... Pravidla půjčování knih zde
  • Přejeme Vám příjemný pobyt 

 

AktualityAktuality
13.07.2018

Chcete trávit volný čas se svými dětmi smysluplně a patřit do kruhu aktivních, přátelských žen, kterým není lhostejné, jak žijeme? Ozvěte se nám na telefon 776340404 nebo 737029048, či na email info@mc- krtecek.cz 

Rády se s Vámi setkáme a uvítáme Vás Vás mezi sebou...

> Více
25.5.2018 GDPR - Zůstaňte s námi v kontaktu
24.05.2018

Vážení příznivci MC Krtečka,

v souvislosti s novou legislativou o ochraně osobních údajů (GDPR), která je platná od 25. května 2018, bychom Vás chtěli požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání novinek a pozvánek na akce pořádaných v našem mateřském centru.

Můžete si být jistí, že Vaše osobní údaje nebudeme předávat pro reklamní účely třetím osobám. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv s účinností do budoucna odvolat a/nebo vyjádřit nesouhlas s výše popsaným zpracováním osobních údajů e-mailem (mckrtecek@volny.cz) nebo poštou na adresu Ivana sekaniny 15, Ostrava Poruba 708 00.

Váš případný souhlas se zpracováním osobních údajů, je kdykoliv odvolatelný.

Váš Krteček

MC Krteček v televizi :)
30.01.2016

O našem mateřském centru byla natočena krátká reportáž. Pokud máte zájem, můžete se na ni podívat na odkazu uvedeném níže. Přijďte se na nás podívat i osobně, budeme se těšit :)

http://www.tvova.cz/zpravy-z-mesta/ostrava-poruba/materske-centrum-krtecek.html