5.-9.10. BAZÁREK podzimního a zimního dětského oblečení a potřeb

 Jako každý rok, tak i letos Vás srdečně zvěme na BAZÁREK zimního a podzimního oblečení... Neváhejte a přijďte prodat a nakoupit něco nového. Váš Krteček

Více informací naleznete ZDE.

motýlek
 

Mateřské centrum Krteček

 

  • vzniklo v lednu 2003, v srpnu téhož roku byla, za podpory úřadu Městského obvodu Poruba, otevřena herna, kde jsme fungovali do května 2010.
  • Poté proběhlo stěhování do nových prostor v budově ZŠ na ul.J.Valčíka, kde jsme slavnostně zahájili provoz v září 2010.  
  • V roce 2013 nás dostihl přeliv většího množství dětí z MŠ na ZŠ a v červnu 2013 se proto MC opět stěhovalo. Novým působištěm se stala ZŠ na ul. I. Sekaniny. Díky vstřícnému patronátu Městského obvodu Poruba začala v listopadu 2013 rozsáhlá rekonstrukce prostor pro MC v budově školy. Kolaudace proběhla v lednu 2013 a v těchto prostorách působíme dodnes.
  • Provoz centra zajišťují „služební maminky“. Všechny pracujeme jako dobrovolnice ve svém volném čase a snažíme se vytvořit vám příjemné prostředí, kde můžete trávit hezké chvíle se svými dětmi nebo vnoučaty.
  • Za fungování centra jsou zodpovědné vždy tři dobrovolnice ve funkcích předsedkyně sdružení, místopředsedkyně sdružení a koordinátorka činností. Finance na provoz získáváme z vašich příspěvků na provoz (vstupné), dále pak ze sponzorských darů (můžete nás kdykoli překvapit jakoukoli částkou), dotací a velkou oporou je nám v případě potřeby obec.
  • Protože každá služební maminka se po čase vrací zpět do práce, stále hledáme a vítáme dobrovolnice, které by se rády zapojily do chodu mateřskéco centra a pomohly nám tak udržet ideu centra bez zaměstnanců dál.
  • Každoročně organizujeme již tradiční akce pro děti - Maškarní bál, Slet čarodějnic, Den dětí, Buzení svatého Martina či Mikulášskou. Jak se nám tyto akce daří? Můžete nahlédnout do fotogalerie či nám poslat vlastní fotky z těchto akcí, rádi je uveřejníme.
  • Nabízíme možnost využití kvalitně vybavené knihovny, kde najdete knihy týkající se těhotenství, porodu, výchovy dětí.... Pravidla půjčování knih zde
  • Přejeme Vám příjemný pobyt 

 

AktualityAktuality
12.09.2017

 Milé maminky,jste po porodu,trápí Vás bolesti bederní páteře, cítíte hormonální nesoulad nebo nemáte na sebe moc času? V měsíci říjnu jsme pro Vás připravili cyklus úterních podvečerních cvičení pod taktovkou zkušené ergoterapeutky a velmi příjemné mladé dámy Bc. Zuzany Damborské.Neváhejte a připojte se! Pro více info pište na FB Krtečka či volejte 776340404.Počet míst je omezen.

 
> Více
14.9.2017 Kurz předporodní přípravy
27.08.2017

 Nastávají maminky, neváhejte se přihlásit na náš kurz předporodní přípravy, který vede zkušená maminka a dula Katka Štěpánková. Více ZDE, nebo na www.nazacatkuzalezi.cz

První hodina začíná 14.9.2017 na téma Období těhotenství. Pojištěnci RBP mají tuto přednášku zdarma. Na začátku opravdu ZÁLEŽÍ :o)

27.08.2017

 I tento měsíc pořádáme setkání pro kontaktní rodiče :o)

> Více
26.08.2017

Chcete trávit volný čas se svými dětmi smysluplně a patřit do kruhu aktivních, přátelských žen, kterým není lhostejné, jak žijeme? Ozvěte se nám na telefon 776340404 nebo 737029048, či na email info@mc- krtecek.cz 

Rády se s Vámi setkáme a uvítáme Vás Vás mezi sebou...

> Více
01.02.2017

 Návštěvou našeho centra máte jedinečnou možnost získat slevu 50% na jesle či školku! Neváhejte!:-)

> Více